Denizli Arçelik Servisi

Denizli Arçelik Servisi olarak siz değerli müşterilerimize en hızlı güvenilir en kaliteli hizmeti vermekteyiz.Kurumsal firmamız yılların vermiş olduğu tecrübe ve güvene dayanarak Denizli'nin tüm mahalle ve semtlerine hizmet vermektedir. 15 yıllık tecrübemiz işin da uzman  nitelikli ekibimiz haftanın yedi günü yirmi dört saat kesintisiz Denizli ve çevresine hızlı güler yüzlü kaliteli  hizmet vermekte.
Sizlerde servis talebinizi 7/24 çalışan çağrı merkezimizi arayıp iletebilirsiniz. Bizler ile iletişime geçtiniz andan itibaren sizlerin sorunlarına çözüm arayacağız. Bize (0258) 218 19 90 numaralı telefondan 7/24 ulaşabilirsiniz.

Arçelik Teknik Servisi

Denizli Arçelik Servisimiz buzdolabı, televizyon, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, klima, elektrikli süpürge,kurutma makinesi ve küçük ev aletleri gibi tüm cihazlarınızın montaj bakım ve onarımını gerçekleştirmektedir.
Siz değerli müşterilerimiz 7/24 çalışan müşteri temsilcilerimize ulaşıp randevu talebinde bulunduktan en kısa zaman içerisinde sizlere ulaşır vermiş olduğunuz adrese gelerek cihazlarınızın bakım ve onarımı en hızlı nitelikli problemsiz bir şekilde yapılır.
Teknisyenlerimiz  vermiş olduğunuz adrese 2 saat içerisinde Arçelik marka orjinal yedek parçalar bulunan tam donanımlı araçlarımız ile gelmektedir.
Onarım sırasında gerekli olabilecek Arçelik marka orjinal yedek parçaları Tam donanımlı araçlarımızdan temin eden teknisyenlerimiz sorunsuz bir şekilde cihazınızı siz değerli müşterilerimize teslim eder.
 

Denizli Arçelik Servisi

 
Denizli Arçelik Servisi yapmış olduğu her türlü onarım parça değişimi ve işçiliğe 1 yıl garanti verir .Bu 1 yıl içerisinde çıkabilecek herhangi bir sorun için sizlerden işçilik yedek parça adı altında herhangi bir ücret talep edilmeyecektir.
Almış olduğunuz bu hizmete karşılık sizlere kapıda elden nakit ödeme banka kartları ile ödeme veya eft gibi seçenekler sunan kurumsal firmamız hayatınızı her daim kolaylaştırmaktadır.
 

ARÇELİK BEKO ALTUS SERVİSİ

 
Siz değerli müşterilerimiz de bu kaliteli hizmetlerden yaralanmak için istediğiniz gün ve saatte Denizli Arçelik Servisini arayarak  bizlere ulaşabilirsiniz. Kaliteli hizmet her müşterimizin hakkıdır. Müşteri memnuniyetini her daim misyon edinen Denizli Arçelik Servisimiz sizlere sadece bir telefon uzaklığındadır.
Haberler